רוצה לקבוע פגישת יעוץ?
יש לך שאלה בנושא בית חכם?
לייעוץ מקצועי חייגו
03-9417337

בית חכם

בשנים האחרונות "הבית החכם" תפס תאוצה בישראל וכל הבונה בית חדש, עובר לדירה חדשה או מעוניין לחדש את דירתו הקיימת משדרגים את ביתם במערכת "בית חכם" המשדרגת את חייהם והופכת אתכם להרבה יותר נוחים וקלים בלחיצת כפתור אחת!
המושג "בית חכם" - מה הוא בעצם? כשאנו מדברים על בית חכם אנו מדברים על מבנה בכל שליטה ממוחשבת בכל מערכות הבניין/הדירה. מדובר על מגוון של חיישנים, מפסקים, מפעילים מבוקרים, ברזים, תריסים, דוד, אזעקות, מצלמות ועוד שבסופו של דבר יוצרות בשיתוף פעולה מערכת שליטה אחת על כל הבית מרחוק.


שימושים לבית חכם


במידה וכבר התחדשתם בבית חכם וודאי תהיו שמחים לספר לקוראים החדשים שלנו על מה המערכת הממוחשבת והחכמה יכולה לשלוט מרחוק - בלחיצת כפתור קטנה על ידכם. להלן חלק מהדוגמאות שניתן לחברן למערכת בית חכם: מערכת התאורה שבבית, התריסים והווילונות, הדלתות והשערים, מערכת החימום, המים והמיזוג אוויר, מערכת האזעקה, המצלמות, גלאי העשן ומערכת כריזה (במידה ויש...), מערכת הטלוויזיה והכבלים, האינטרנט, המחשבים, מערכת ההשקיה, מכשירי החשמל השונים כגון: קומקום, תנור, מדיח, מכונת כביסה ועוד... אין ספק שבשנת 2019 העולם יודע מה הוא רוצה ומה הוא צריך וכמה קל ונוח לשדרג את איכות החיים על ידי מערכת בית חכם בהתאם לצרכים ולמטרות האישיות של כל לקוח ולקוח.


כיצד תוכלו לשלוט על הבית באמצעות מערכת בית חכם?


שאלה מעולה! בעזרת מערכת בית חכם תוכלו לבצע מגוון פעולות שגרתיות בביתכם - מבחוץ... לפני הגעתכם הביתה.. או אם יצאתם מהבית ושכחתם לכבוד משהו.. לדוגמא: תוכלו לכבות ולהדליק אורות ללא מגע ידי אדם, תוכלו להדליק או לכבות את הדוד לפני הגעתכם הביתה או אם שכחתם לכבוד אותו ואתם כבר בעבודה אז פשוט בלחיצה אחת מהנייד שלכם תכבו אותו מרחוק... תוכלו להפעיל מרחוק את הקומקום או את מכונת הכביסה או לבצע הדלקה או כיבוי של האזעקה מרחוק... מגוון אפשרויות נוספות קיימות וניתנות לשליטתכם הבלעדית... למידע נוסף היכנסו לאתר שלנו והתרשמו מהמוצרים, מהשירותים וממערכות בית חכם שונות ומגוונות.


אודותינו


חברת Bdigital בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום מערכות הבית החכם, ומלווה אתכם לקוחות יקרים החל משלב הייעוץ, התכנון, ההתקנה והשירות ועוד הרבה אחרי ... אצלנו תמצאו מגוון מוצרים מתקדמים במיוחד המאושרים ע"י מכון התקנים ומשרד התקשורת, שירות מקצועי, ליווי אישי והתקנה מהירה ונקייה (ללא צורך בהשחלת חוטים). מייסד החברה בי דיגיטל בעל ניסיון רב בתחום המחשוב, התקשורת, החשמל ושירות הלקוחות. חברת בי דיגיטל שמה לנגד עיניה את הלקוח במקום הראשון ומעניקה לו את הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר בארץ! מגוון פתרונות נגישים, איכותיים, אמינים ופשוטים להתקנה רק בחברת בי דיגיטל - צרו קשר עוד היום במספר 03-9417337 ונשמח לעזור.

 
 

בין לקוחותינו