רוצה לקבוע פגישת יעוץ?
יש לך שאלה בנושא בית חכם?
לייעוץ מקצועי חייגו
03-9417337

Bswitch מפסקים חכמים גם לשומרי שבת

מפסק Bswitch |התקנה ומכירה בבי דיגיטל |0542200896


Bswitch אם חשבתם כי בית חכם הוא מנת חלקם של העשירון העליון, אז כבר לא. כי אין מדובר בחציבות בקיר, התקנה של מערכות מובנות וחיבורים מורכבים ללוח החשמל. תוכלו כבר ליהנות מבקרה שתהיה מותקנת על המתג שלכם ותופעל באמצעות שלט רחוק או מהמחשב והטלפון החכם מכל מקום. מדובר על מפסק בשם Bswitch. תוכלו לעמעם אורות בחללים השונים, לכבות ולהדליק מכשירי חשמל שונים, תריסים חשמליים, מיזוג או חימום, מערכת קולנוע ביתית, דוד חשמל ועוד.

כאשר הבית שלכם הופך להיות חכם על מנת להפוך את ביתכם מבית רגיל לבית חכם, ניתן להתקין בו מתגים חכמים שיהיו הרבה יותר זולים מאשר מתגים בשליטת WI FI. ניתן יהיה לתכנן מראש מתי יידלק או ייכבה האור בבית או אפילו לכוון את השעון המעורר שלכם בבוקר, יחד עם האור בביתכם. בשפה העברית זה נקרא פשוט מפסק חכם, כך שאם אתם מעוניינים לרכוש אחד אן שניים כאלה ולהוסיף עם הזמן מפסקים נוספים, ניתן יהיה לבצע זאת ולהתקין אותם. יש לציין כי לפעמים לא תוכלו להתקין ציוד זה בעצמכם ועדי כי איש מקצוע יתקין לכם את המפסק החכם. לפני שתחליטו להתקין מפסק חכם, כדאי כי תתייעצו עם בעל מיקצוע 0542200896 ניסים. מפסקים חכמים של Bswitch מתאים גם לשומרי שבת . כי אין מדובר בחציבות בקיר, התקנה של מערכות מובנות וחיבורים מורכבים ללוח החשמל. תוכלו כבר ליהנות מבקרה שתהיה מותקנת על המתג שלכם ותופעל באמצעות שלט רחוק או מהמחשב והטלפון החכם מכל מקום. מדובר על מפסק בשם Bswitch. תוכלו לעמעם אורות בחללים השונים, לכבות ולהדליק מכשירי חשמל שונים, תריסים חשמליים, מיזוג או חימום, מערכת קולנוע ביתית, דוד חשמל ועוד.

כאשר הבית שלכם הופך להיות חכםעל מנת להפוך את ביתכם מבית רגיל לבית חכם, ניתן להתקין בו מתגים חכמים של Bswitch שיהיו הרבה יותר זולים מאשר מתגים בשליטת WI FI. ניתן יהיה לתכנן מראש מתי יידלק או ייכבה האור בבית או אפילו לכוון את השעון המעורר שלכם בבוקר, יחד עם האור בביתכם. בשפה העברית זה נקרא פשוט מפסק חכם, כך שאם אתם מעוניינים לרכוש אחד אן שניים כאלה ולהוסיף עם הזמן מפסקים נוספים, ניתן יהיה לבצע זאת ולהתקין אותם. יש לציין כי לפעמים לא תוכלו להתקין ציוד זה בעצמכם ועדי כי איש מקצוע יתקין לכם את המפסק החכם. לפני שתחליטו להתקין מפסק חכם, כדאי כי תתייעצו עם בעל מקצוע Bswitch 0542200896 .
 

 
 

בין לקוחותינו